Genel Özellikler

Üstün Site Özellikleri

Site ana girişinde, güvenlikli resepsiyon hizmeti, 145m2'lik açık yüzme havuzu ve çocuk havuzu, havuz başında fitness center, wc, A ve B bloklarda ayrı ayrı sauna, soyunma odası ve duş bulunmaktadır.
24 saat güvenlik görevlisi bulunmaktadır.24 saat teknik servis hizmeti sağlanmaktadır.24 saat hizmet veren site görevlisi bulunmaktadır(Site görevlisine site içinde konaklaması için özel daire tahsis edilmiştir). Site içerisi 8 adet bağımsız çalışan güvenlik kamerası ile 24 saat kontrol edilmektedir.Bu sayede kameralar her evden internet bağlantısı ile televizyondan izlenme olanağı sağlanmaktadır.Böylece havuzda ya da bağçede oynayan çocuğumuzu sürekli evden kontrol etme imkanı da bulunmaktadır. *Özel tasarım panaromik peyzaj, sosyal alanlarda özel aydınlatma ve iklimlendirme sistemi yaşam kalitenizi arttırmak için itina ile düşünülmüştür.
* Daire sahiplerine özel bodrumda depolama dolaplar da bulunmaktadır.
Peyzaj alanlarında uzaktan kumandalı zaman ayarlı otomatik sulama sistemi kullanılmış olup, bahçede ve havuzda ihtiyaç duyulan su özel açılmış sondaj suyundan ücretsiz olarak kullanılmaktadır.
* Ortak alanların aydınlatılmasında, harekete duyarlı sensörler bulunmaktadır.
*Elektrik kesintilerilerine karşı tüm binaya yetecek jeneratör kullanılmaktadır.

Bina özellikleri

*Bina dış duvarlarında 24cm izo tuğla kullanılmıştır.
*Kat aralarında 10-12 densite sıcak, soğuk ve ses izolasyonu amaçlı sessiz su ve atık su tesisatı kullanılmıştır.
*Bütün dairelerin kullanımına sunulmuş yedek su deposu bulunmaktadır. Kullanılan içme suyu dairelere depodan özel pompalarla basıldığı için çeşmeden akan suyun tazyiği sürekli aynı kalması sağlanmıştır.
*10 cm OSB buhar dengeleyici taş yünüyle izole edilmiş alüminyum kenetli çatı sistemi uygulanmıştır.
Binaların doğu ve batı cephelerine silikon cam cephe uygulaması yapılmış ve belli bölümleri dekoratif polistren asmolen kullanılmıştır. ledlerle aydınlatılmış CNC kesim alüminyum paneller ile kaplanmıştır.
*Bu sayede binanın gece görüntüsünün de güzelleşmesi sağlanmıştır.
*Binanın dış cephesinde nefes alabilen nanoteknoloji ürünü dış cephe boyası kullanılmıştır.
*Daire giriş kapılarında kartlı ve şifreli kilit sistemi kullanılmıştır. Bütün daireler akıllı ev sistemiyle yönetilmektedir.

Depreme Dayanıklı Temel ve Altyapı Özellikleri

*İnşaata başlamadan önce zemin etüdü ve dünyada kullanılan depreme dayanıklı en son sistem (CFA) kazık temel uygulaması yapılmıştır. (450 doz özel brüt beton ve yüksek dirençli demir kullanılmıştır.)
*Kazık temel üzerine 60cm yüksekliğinde depreme dayanıklı C-30 beton kullanılarak radya temel uygulaması yapılmıştır. Temelde İç ve dış dranaj izolasyon sistemi yapılmıştır. (Henkel, izocam, ode ve remmers marka yalıtım malzemeleri kullanılmıştır.)
*Bina cephesine tamamen mantolama sistemi uygulanmıştır.

River Side Concept House sahibi olmak birçok avantaj sağlar

Dünyanın en gözde ve en uzun plajlarından biri olan Antalya Konyaaltı Plaji 100 metre mesafede olup, hemen yanıbaşınızda Venedik modeli bir proje yapılması düşünülen Boğaçayı'na cephesi sıfır konumdadır. Proje gerçekleşince konum paha biçilemez bir hal alacağı tahmin edilmektedir. Dairelerimizin tamamı deniz, dağ ve Boğaçayı manzaralıdır. Bütün daireler 3 tarafı açık olduğu için son derece ferahtır. Konyaaltı sahilindeki beach parkta gündüz müzik eşliğinde masmavi denizin, kumsalın ve güneşin doyasıya tadını çıkarabilir, gece de bölgedeki sınırsız sayıda cafe, bar ve restoranlarda yemek yiyip eğlenme fırsatı bulabilirsiniz.
Antalya'daki en büyük aquapark, fitness center, AVM, hiper ve süper marketlere, 4 adet hastaneye ve rus eğitim merkezine yaklaşık 10 dakika mesafede konumlandırılmıştır. 5km mesafede bulunan marinadan dünyanın en güzel koylarına sahip Antalya'nın ilçelerine her saat başı yat turları düzenlenmektedir. River Side Concept House'dan ev sahibi olursanız sabah akşam spor yapmak için birçok sebebiniz olacak. Evinizden çıkıp hemen bir dakika yürüyüş mesafesinde bulunan dünyanın en güzel plajında olacaksınız. Hergün düzenlenen sınırsız spor aktivitelerine, su sporlarına ve sosyal aktivitelere katılabilirsiniz. Yürüyüş yollarında yürüyüş yapabilir, özel bisiklet yollarında bisiklete binebilir, plajın serin sularında serinleyebilirsiniz.

Türk Vatandaşı olmayanlar için satınalma yöntemi

Daire alım süreci artık çok kolay: Müşteri öncelikle daire seçilir, yakından incelemek için ziyaret edip, beğendiğiniz daire için kapora bırakılır. Kapora daire ücretinden düşülmek kaydıyla 2 bin - 4 bin euro arasındadır. Kapora sonrası yapılan sözleşme her iki tarafın anlaşabileceği dillerde yapılır. Anlaşma yasal olarak bağlayıcıdır. Ödeme şekli müşterinin seçimiyle peşin veya banka aracılığıyla kredi yoluyla olabilmektedir. Satınalma anlaşmasının imzalanmasından sonra evraklar ‹zmir'e gönderilir. Tapu alımından sonra müşteri bir yıla kadar ülkemizde ikamet etme hakkına da sahip olur. fiirketimiz tarafından yapılan tüm dosya masrafları tarafımızdan karşılanmaktadır. Daire seçimi, sözleşme hazırlıkları, satınalma işlemleri en fazla 1-2 gün sürmektedir. Müşterinin yanında pasaportunu bulundurması yeterlidir. Ödeme nakit veya banka havalesi yoluyla yapılabilir.

River Side Concept House size sınırsız güneş, kum, deniz ve dağ manzarası sunmaktadır.