Siz unutursunuz, eviniz unutmaz...

RF & IR Akıllı Kumanda

-    Dokunmatik anahtarlarınızı mauel olarak kullanabildiğiniz gibi sizin için tasarlamış olan bir KUMANDA ile de çok rahat bir ... Devamı »

Diyafona Entegre Alarm Sistemi

Kartlı ve şifreli geçiş özellikli zil paneli ile: • Türkiye de bulunan ilk ve tek konuşan panel ile tüm sesli komutlar sizi yönlendirecek. • Kartl... Devamı »

SENARYO TUŞLARININ GÜNLÜK YAŞAMINIZDAKİ RAHATLIĞI

Günaydın senaryosunda gece kapatmış olduğunuz panjurlar ve perdeler açılır ... Devamı »

Anti-Bakteriyel Aydınlatma ve Kontrol Cam Anahtarlar

Akıllı ev sisteminde kullanmış olduğunuz dokunmatik anahtarların şıklığı daha evinize girdiği... Devamı »

TELEFON / TABLET / BİLGİSAYAR MANUEL veya OTOMATİK KONTROLÜ

Gatevvay sayesinde herhangi bir program dahi gerektirmeden kullanacağınız adresi girerek; - Oluşturduğunuz senaryoları evin içerisinde veya dışarısında BAŞL... Devamı »

Akıllı Ev Nedir Nasıldır ?

Bir ev akıllı sıfatını alabilmesi için, birbiri ile haberleşebilen ve uyum içinde çalışabilen aydınlatmalar, perdeler - panjurlar, televizyonlar, klimalar,müzik sis... Devamı »

Uzaktan İzleme ve Kontrol

Evinizden uzakta, dünyanın öbür ucunda tatildesiniz. Tatilinizi rahatça yaşamak varken aklı evde kalanlardan olmayın. Dünyanın neresinde olursanız olun, PC, Tablet ... Devamı »

Hareket Sensörü

Hareketi veya hareketsizliği algılayıp gereksiz çalışan herşeyi kapatacaktır veya istediğiniz şeyleri açacaktır.... Devamı »

Enerji Tasarufu

Akşam bahçe ışıklarınızı açtınız. Sabah uyuya kaldınız için bahçe ışıkları siz uyanana kadar açık kalıyordu. Bundan oldukça rahatsızlık duyuyordunuz. Artı... Devamı »

Kullanım Kolaylığı

Sürekli evin içerisinde yer değiştiriyorsunuz ve çıktıktan sonra unuttuğunuz arkanızda açık kalan şeyler için tekrar geri dönmek zorunda kalıyorsunuz ( ışık, tv, ... Devamı »
Akıllı Ev Nedir Nasıldır?

Akıllı Ev Nedir Nasıldır?

Bir ev akıllı sıfatını alabilmesi için, birbiri ile haberleşebilen ve uyum içinde çalışabilen aydınlatmalar, perdeler - panjurlar, televizyonlar, klimalar,müzik sistemleri, vb. gibi tüm elektirikli aletlerin tek bir kumanda ve-veya internet üzerinden kontrol edebilen sisteme sahip olması gerekir.

Görüntülü Daire İçi Diyafon Monitörü

Güvenlik sizi arayabilir ve gelen kişinin görüntüsünü konuşmayı açmadan dahi görebilirsiniz. Bina kapısında daire numaranızı tuşladıklarında geleni görüp, isterseniz görüşmeyi başlatıp konuştuktan sonra kapıyı açabilir veya kapı çalınıp geleni gördükten sonra konuşma başlatmadan direk olarak kapıyı açabilirsiniz
aypro akıllı ev sistemi