Akıllı Ev Nedir Nasıldır ?

Akıllı Ev Nedir Nasıldır ?

Bir ev akıllı sıfatını alabilmesi için, birbiri ile haberleşebilen ve uyum içinde çalışabilen aydınlatmalar, perdeler - panjurlar, televizyonlar, klimalar,müzik sistemleri, vb. gibi tüm elektirikli aletlerin tek bir kumanda ve-veya internet üzerinden kontrol edebilen sisteme sahip olması gerekir.

Banyo ve lavaboda açık unuttuğunuz musluklarınızı su taşkın önleyici sensörlerimiz sizin yerinize kapatsın. Ve size mesaj olarak haber versin. 
Sabah 08:00 da çayınızın veya kahvenizin hazır olmasını kim istemez ki ?
Sabahın ilk ışıkları ile perdeleriniz açılsın, o en sevdiğiniz sabah müziğiniz çalsın, siz kalkmadan yataktan, eviniz sizin için hazır olsun.


Akıllı Ev Ürünleri

RF & IR Akıllı Kumanda

-    Dokunmatik anahtarlarınızı mauel olarak kullanabildiğiniz gibi sizin için tasarlamış olan bir KUMANDA ile de çok rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. ... Devamı »

Diyafona Entegre Alarm Sistemi

Kartlı ve şifreli geçiş özellikli zil paneli ile: • Türkiye de bulunan ilk ve tek konuşan panel ile tüm sesli komutlar sizi yönlendirecek. • Kartlı, chipli ve şifreli geçiş özelliği ile zahm... Devamı »

Merkezi Uydu Sistemi

Sistemde daire sahibi alıcısını direk olarak duvardaki antene taktığında tüm yayınları seyredebilecektir. Ara kablolar... Devamı »

SENARYO TUŞLARININ GÜNLÜK YAŞAMINIZDAKİ RAHATLIĞI

Günaydın senaryosunda gece kapatmış olduğunuz panjurlar ve perdeler açılır veya istediğiniz konuma gelir, banyonuzun ışı... Devamı »

Anti-Bakteriyel Aydınlatma ve Kontrol Cam Anahtarlar

Akıllı ev sisteminde kullanmış olduğunuz dokunmatik anahtarların şıklığı daha evinize girdiğinizde fark edilecektir. Oluşturulan şık anahtar... Devamı »

TELEFON / TABLET / BİLGİSAYAR MANUEL veya OTOMATİK KONTROLÜ

Gatevvay sayesinde herhangi bir program dahi gerektirmeden kullanacağınız adresi girerek; - Oluşturduğunuz senaryoları evin içerisinde veya dışarısında BAŞLAT tuşuna basarak yapabilirsiniz. •... Devamı »

Akıllı Ev Nedir Nasıldır ?

Bir ev akıllı sıfatını alabilmesi için, birbiri ile haberleşebilen ve uyum içinde çalışabilen aydınlatmalar, perdeler - panjurlar, televizyonlar, klimalar,müzik sistemleri, vb. gibi tüm elektirikli aletlerin tek b... Devamı »

Uzaktan İzleme ve Kontrol

Evinizden uzakta, dünyanın öbür ucunda tatildesiniz. Tatilinizi rahatça yaşamak varken aklı evde kalanlardan olmayın. Dünyanın neresinde olursanız olun, PC, Tablet veya telefonunuz ile evinize bağlanın, izleyin k... Devamı »

Hareket Sensörü

Hareketi veya hareketsizliği algılayıp gereksiz çalışan herşeyi kapatacaktır veya istediğiniz şeyleri açacaktır.... Devamı »

Enerji Tasarufu

Akşam bahçe ışıklarınızı açtınız. Sabah uyuya kaldınız için bahçe ışıkları siz uyanana kadar açık kalıyordu. Bundan oldukça rahatsızlık duyuyordunuz. Artık içiniz rahat olsun.... Devamı »

Kullanım Kolaylığı

Sürekli evin içerisinde yer değiştiriyorsunuz ve çıktıktan sonra unuttuğunuz arkanızda açık kalan şeyler için tekrar geri dönmek zorunda kalıyorsunuz ( ışık, tv, klima, vs. ). Artık geri dönmek zorunda da kalma... Devamı »

Görüntülü Daire İçi Diyafon Monitörü

Görüntülü Daire iç üniteleri ile: - Güvenlik sizi arayabilir ve gelen kişinin görüntüsünü konuşmayı açmadan dahi görebilirsiniz. - Bina kapısında daire numaranızı tuşlad... Devamı »